Vítejte na našich stránkách!!

Labrador

Iris z Ročkova FCI Chovatelská stanice Dog Miracle FCI Chovatelská stanice Dog Miracle
Labradorka Iris Z ROČKOVA Dělítko
Naše fotostudio - DPfoto

 
Dělítko
TOPlist
 
Dělítko Tvorba www stránek pro chovatele - Šárka Nováková Moonbarks
 
FCI Chovatelská stanice Dog Miracle

Novinky z roku 2012

» Archív novinek: | nejstarší novinky 2008 | starší novinky |nejnovější |
29.12.2012

Po vydatném vánočním přejídání, jsme vyrazili pocvičit s Arim a Bertem. Petr vyzkoušel svůj nový vánoční fotodárek na fotky z něj se můžete podívat ZDE, nebo na FB.


 
25.12.2012

Vánoce v Temných Blatech - Amálka my DogMiracle

Jolanka z Ročkova a Amálka.

 
24.12.2012

Přejeme všem krásné vánoce a štastný nový rok! Děkujeme všem za přízeň a milé vzkazy a doufáme, že s námi zůstanete i v příštím roce.

Byli jsme celý rok moc hodné.. zavřu oči a pak už konečně příjde ježíšek! :)

 
25.11.2012

Aurinka startovala na nejvyšší zkoušce na Národní Field Trialu Retrieverů pod záštitou KCHLS. Trial proběhl za slunného dne v Bažantnici Hluboká nad Vltavou. Aura byla vedena na volno a celkem přinesla 9 bažantů, z toho 5 křídláků. Po celou dobu zkoušky byla klidná a useděla i křídlovaného bažantka který spadl necelý metr od nás, nejdříve mával křídly a pak se dal na útěk. Aura dostala skvělé hodnocení a titul res.CACT, moc si tohoto ocenění vážíme a děkujeme všem kteří nám pomáhájí při výcviku, zvláště Martinovi. Více o naší nadějné juniorce se dozvíte ZDE.

předávání v bažině Aura je opět na bedně :) res.CACT

 
18.11.2012

Díky našemu kamarádovi, Fandovi Švecovi jsme o svatomartinkém víkendu vyrazili s Aurinkou na Vysočinu na hon. Byl to skvělý nácvik na trial i na wt. Je k nezaplacení vyzkoušet si otočky, když všude padají bažanti a pejsek musí sedět u nohy a jen se otáčet s vámi. Aurinka byla trpělivá a vše useděla, v poslední leči jsem jí nechala za odmněnu přinést tři aporty z toho dva křídláky.

čekání na zatroubení k lovu Aura skvěle zapadla do kolektivu :)

 
11.11.2012

Arwen my DogMiracle, žijící se svou rodinou ve Švýcarsku, porodila šest krásných a zdravých štěňátek. Narodili se 2 žlutí a 3 černí chlapečci a k tomu 1 žlutá holčička. Všem novorozenečkům přejeme hodně ZDRAVÍ, bez kterého nejde nic, ŠŤĚSTÍ, kterého „o dávku navíc“ potřebuje občas každý z nás a LÁSKU nastávajících páníčků, se kterou je ten krátký psí život o dost veselejší.
Více o jejích štěnátcích najdete ZDE. Nová videa štěnátek najdete ZDE.


 
05.11.2012

Po dlouhé době jsme se přihlásili na výstavu, která se konala již v zrekonstruovaných prostorách PVA v Letňanech. V sobotu se vystavovaly sestřičky Aura a Amálie a obě si od pí. Čečrdlové odnesly krásnou známku - výborná. V neděli hájila barvy naší CHS jen Aura a opět s výsledkem - výborná. Moc holčičkám gratulujeme, udělaly nám radost! Posudky Aury najdete ZDE, Amálky ZDE.


 
01.11.2012

Aura a Atrei měli svůj velký den, klubové podzimní zkoušky!
Začalo to dobrodružně, mrazivá cesta, kroupy a my na letních pneumatikách :). Přežili jsme a nejen to… Během celých zkoušek se střídal romantický sníh s poryvy větru bičujícího nám obličeje, o zimě ani nemluvě a do toho naši nejmilovanější museli do ledové vody pro aport kachny… Tyto zkoušky nám utkvějí v naší paměti hodně dlouho a to nejen díky počasí. Aurinka i Atrei si na svých premiérových loveckých zkouškách vedli výborně. Aurinka zkoušky vyhrála s titulem CACT a Atrei, který byl také moc šikovný, ale občas vyběhnul, kdy neměl :), zvládnul zkoušky v III.ceně! Jsme na naše zlatíčka moc hrdí a doufáme, že v příštím roce budou oba pokračovat, ať už ve zkouškách loveckých nebo WT.


 
01.11.2012

Amálka v sobotu vyrazila s Kamilou na WT do Kostelní Střímelice. Rozhodčími byli Bohumil Kovář a Michaela Tomcová. Amálka si vedla výborně a dosáhla 49 bodů z 80, získala ocenění - dobře a umístila se na 6-7 místě. Jsme moc rádi, že Amálku i její paničku WT výcvik baví a přejme jim do další sezóny hodně úspěchů.


 
31.10.2012

Arwen už má pěkné bříško…
Více ZDE.


 
10.10.2012

Díky našim zlatíčkům se začíná stmelovat i naše rodina, roztříštěná okolnostmi posledních měsíců. Snad nikdy před tím jsem s tátou netrávila tolik volného času jako nyní, to vše díky Atreiovi. Chodíme spolu ven, občas spolu zacvičíme a občas s námi jde i máti. V posledních 14ti dnech jsme se zaměřili na výcvik k podzimním zkouškám, no, ono posledních 14 dnů je asi trošku nadnesené. Dvakrát jsme se sešli a pocvičili se zvěří. Atrei neskutečně rychle pochopil vlečky, slídění atd. Je to veliký šikula! A rodiče? Ty kvůli němu dokonce překonali i svůj „odstup“ od aportovací zvěře…


 
06.10.2012

Nemohli jsme dospat, je to tu! Aurinka, Iriska a Amálka startují na WT CUP Finále v Zahradišti! I přes menší „drobnosti“ :) si ty naše holčičky vedly moc dobře.
A jaké „drobnosti“ máme na mysli? Aurinka zaperlila u aportu z vody. Poté co vypracovala celou disciplínu skvěle, měla přinést už "jen" aport z vody... Kouká na mě celá mokrá, pouští mi aport k nohám (což běžně nedělá), já koukám na ní, v němém úžasu……. Moc dobře věděla, co měla udělat, já bohužel v tu chvíli ne, jak zareagovat… Byla to moje zbytečná chyba, inu člověk se učí celý život a se psi to platí dvojnásob. Iriska zase překvapila Petra tím, že vyběhla od nohy i když ještě nic nepadlo... Prostě asi jen tak, jen tak cvičně :). A jak si vedla Amálka se dozvíte na jejích stránkách ZDE.

Celkové výsledky byly následující:

Aura - velmi dobře 64/80 7. místo
Iriska - obstála 49/80 10.místo
Amálka - obstála 50/80 9.místo

Byla to další skvělá zkušenost, v pro nás poměrně novém sportu, který nás čím dál tím baví…


 
14.09.2012

Arwen my DogMiracle byla dnes nakryta Stashem. Arwen moc Ti držíme palce, ať vše zvládneš, ať jsi zdravá, ať máš zdravá štěňátka...
Více o její Hochzeitsreise najdete ZDE.


 
02.09.2012

Apple cvičí se zvěří! Její panička Darina se s plným nasazením pustila do společného výcviku a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat… Apple je jako ostatní štěňátka chuťová fenka, takže nosit bažanta (a to už pořádně „ucvičeného“) nebyl problém. Holky jen tak dál, Apple bažant moc slušel a my držíme palce, ať Vám to vydrží a hlavně baví, tak jako doposud.


 
31.08.2012

Nezapomínáme ani na naše zlatíčka, naše štěňátka, se kterýma se setkáváme a snažíme se jim pomáhat. Podívejte se třeba na pár fotografií z výcviku Baddyho, pěkně u nás na chatě…

Stačilo to pořádně uchopit do ruky a z Baddyho se stal milovník chlupatých dummíků a to ještě na začátku léta tvrdohlavě odmítal nosit cokoliv, mimo své oblíbené plastové konve. Buddíku vidíš, stačilo pár hravých aportů, vytrvalé páníčky a už máš nového koníčka :). Více fotografii ještě z „pampeliškového“ výcviku najdete ZDE.


 
30.08.2012

Arwen ve Švýcarsku bude mít štěňátka! Krytí proběhne s krásným pejskem z Německa - Devonshires Stash a to už za pár týdnů. Štěnda by se měla narodit ke konci roku... Moc Arwen držíme palce, ať vše zvládne, a ať má krásná a zdravá mimča! Více o Arwen se dozvíte ZDE.


 
27.08.2012

Hurá!!! Po delší odmlce konečně aktualizujeme naše stránky… Práce spojená s fotografováním v rámci našeho fotostudia DP Foto, nás na chvilku odvedla od pravidelného doplňování novinek na našem psím webu, ale nebojte, o naše zážitky ze zkoušek, výcviků, oslav atd. Vás nemůžeme připravit, takže pozdě, ale přece… Tak a teď pěkně popořadě…


Iris pod vedením Petra absolvovala nominační zkoušky KCHLS - DERBY ČR 2012 a vedla si moc pěkně. Jsem na ně oba moc hrdá, protože jak sami víte, tato naše nová dvojice spolu cvičí jen pár měsíců a opravdu jim to spolu jde. Více o Iris i jejích výkonech se dozvíte na její stránce ZDE. Pár fotografií ze zkoušek najdete ZDE všechny fotografie najdete na našem facebooku.

Iris Aura

 
26.06.2012

Helena a Thomas nás pozvali na skvělé grilování a ukázali nám, jak Eleen a Arwen cvičí na speciální výcvik záchranářů „Sanitaryhund“. Všichni jsme s úžasem sledovali nádhernou práci holek, krásný kontakt s paničkou a hlavně jak si holčičky cvičení užívaly! Klobouk dolů!
Na návštěvu se přidala i Kamila se Štěpánem, kterým děkujeme za pěkná videa, nejen z výcviku holek, ale i focení „naší“ velké 7 členné smečky. Videa si můžete prohlédnout pod odkazy: hromadné fotografování, Arwen - Sani-Training, Eleen - Sani-Training, fotografie z psího dovádění v přírodě pak ZDE. Loučení bylo velmi dojemné, protože jsme věděli, že naší šikovnou holčičku a její skvělé majitele zase dlouho neuvidíme... Ještě jednou děkujeme Heleně a Thomasovi za jejich návštěvu a skvěle strávený čas s nimi.

Arwen my DogMiracle Rocky Highland's Eifel's Best Eleen
Arwen Sani-Training Arwen a Eleen Eleen Sani-Training
Hromadné foto - Atrei - Amálie - Aura - Jolanka - Iris - Eleen - Arwen

 
21.06.2012

Další krásně strávené dopoledne s Helenou, Thomasem, Kamilou a Štepánem bylo v pražské ZOO. Naše velmi početná psí smečka budila v ZOO více pozornosti než cizokrajná zvířátka :). Jak by také ne, sestava Arwen, Eleen, Amálie a naše 2 holky se hned tak nevidí. Nejvíce legrace jsme si užili u tučňáků, do kterých se zamilovala Arwen s Aurou a bylo opravdu těžké je od hrátek přes sklo odlákat na další procházku. Na fotky se můžete kouknout ZDE.

Arwen v zoo sestřičky Amálka, Aura a Arwen
Arwen my DogMiracle Arwen my DogMiracle Rocky Highland's Eifel's Best Eleen

 
18.06.2012

Iris byla o víkednu s Petrem na nominačním derby ČR - 2012, předvedli spolu skvělý výkon! Irisko gratuluju k první cenně a ke složení takto težkých zkoušek pár týdnů po výmněně páníčka. Mám z vás obou obrovskou radost!!!
Více o Irisce najdete ZDE.


 
14.06.2012

Je to jen pár dní, co naše malá „Švýcarska“ Arwen odjela se svými páníčky zpět domů a už se nám stýská. Arwen s Helenou a Tomasem byli v Čechách na čtrnáctidenní dovolené, respektive hlavně na návštěvě svých sourozenců a maminky Iris :). Arwenka se při této návštěvě krásně vystavila na MVP v Litoměřicích, kde získala pěkný posudek a ocenění V3. Z Litoměřic, kde jsme my nemohli chybět fandit, jsme vyrazili do nedaleké mariny na koupání a dobré jídlo. Prohlédnout fotografie, jak si holky výlet náramně užívaly, si můžete ZDE. Fotografie z výstavy najdete ZDE. Více o Arwen se dozvíte na její stránce ZDE.

Arwen na výstavě
Arwen a pesani, kteří jí drželi tlapky na výstavě.
Aura, Iris, Amálka, Arwen, Eleen

 
09.06.2012

Iris měla v sobotu zkouškovou premiéru se svým novým vůdcem Petrem. Musím přiznat, že vznikla velice šikovná dvojice, která hlavně bez nervozity, dokázala úspěšně složit nejen lesní klubové zkoušky s vynikajícím výsledkem bez ztráty bodu, ale i získat titul VÍTĚZ ZKOUŠEK a CACT! Irisko gratulujeme, máme obrovskou radost!!!
Více o Irisce najdete ZDE.

Iris po disciplíně - barva šťastní vítězové

 
04.06.2012

Přidáváme další porci fotografií z nedělního výcviku na Zahradišti 20.05.2012. Výběr fotografií z nedělě najdete ZDE, ostatní fotografie jsou k vidění na našem FaceBooku - DPFOTOCZ.

"létající" pesani :)
Aura my DogMiracle máma Iris z Ročkova Amálie my DogMiracle