Vítejte na našich stránkách!!

Labrador

Iris z Ročkova FCI Chovatelská stanice Dog Miracle FCI Chovatelská stanice Dog Miracle
Labradorka Iris Z ROČKOVA Dělítko
Naše fotostudio - DPfoto

 
Dělítko
TOPlist
 
Dělítko Tvorba www stránek pro chovatele - Šárka Nováková Moonbarks
 
FCI Chovatelská stanice Dog Miracle

Novinky z roku 2013

» Archív novinek: | nejstarší novinky 2008 | starší novinky |nejnovější |
červenec 2013

Aura se zůčastnila Středočeského derby, které se skládalo z podzimních zkoušek a ze speciálních vodních zkoušek retrieverů. Aurinka se celkově umístila na krásném 5.místě.

V červnu jsme vyrazili s pesanama do Rakouských Alp pod stan. Počasí nám vcelku přes den přálo, chvílemi bylo až moc veliké horko a v noci pršelo. Pesani se v kempu chovali kultivovaně a užívali si s námi koupání v přilehlém horském jezeře, které mělo neuvěřitelně čistou vodu. Každý den jsme šli na horskou túru a pak jsme si všichni chladili nožky při večerním koupáním. Byla to nejhezčí dovolená, kterou jsme v životě zažili.


Apple my Dogmiracle se zůčastnila krajské výstavy v Žebětíně s úžasným výsledkem V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz.Máme moc radost, Applinko gratulujeme!!


 
červen 2013

Aura se zúčstnila klubových lesních zkoušek, pořádaných v Kladně. Aura byla moc šikoná a zíkala úžasné ocennění I.cena, res.CACT.


Baddy strávil celé léto na zahradě koupajíc se v obrovské bazénu, ve kterém se chladil a hlavně blbnul. No nebo bych měla spíše napsat, měl bazén. O Prázdninách jsme u něj udělali velikou návštěvu. Přijela Aura a Iriska, Atrei, Amálka s Jolankou a ještě kupa páníčků. Všichni si návštěvu patřičně užili včetně sousedů, kteří měli "přivalovou vlnu" na zahradě. Děkujeme za hromadné pozvání!!! Ps: příště přijedeme i s novým bazénem! Za fotky z návštěvy vděčíme Štěpánovi.

pořádné řádění ve vodě
Jolanka, Aura, Amálie, Atrei, Iris, Baddy(Aramis) páníčci

Arwen a její dcera Byala žijící ve švýcarské chovatelské stanici www.puzzledream.ch vyrazily na dvě výstavy, Bayla získala VN 1 a nejlepší mladý, Arwen získala titul rCAC moc oběma gratulujeme!
Puzzledream Be Happy Beautiful Bayla:
02. Juni 2013, Retriever Clubshow, Burgdorf, Jüngstenklasse "vielversprechend 1"
30. Juni 2013, Nationale Hundeausstellung, Aarau, Jüngstenklasse "vielversprechend 1 " und Jüngstensieger Labrador
Arwen my Dogmiracle:
24. Juni 2012 Nationale Hundeausstellung, Aarau, Jugendklasse "vorzüglich2" Res. C.A.C.


Amálka poprvé startovala na WT v Milovicích ve třídě L a získala báječné ocenění 62/80 - Velmi dobrý 3. Amálko jsi šikulka, gratulujeme!!


 

květen 2013

Květen jsme měli návštěvu ze Švýcarska, přijela za námi Helena a Thomas se všemi jejich pejsánky. Byli tu s námi 3 týdny, které uběhly jako voda a byly to jedny z nejkrásnějších týdnů minulého roku.
První den se pesani vítali na louce plné pampelišek.

Iriska, Aurinka, Bayla, Arwen, Eleen

Společně jsem jeli do Brna na výcvik k Martinovi Incédimu, bohužel bylo deštivo ale i tak to byl pěkný výlet.

Během návšetěvy Heleny a Thomase jsme navštívili Prahu, Konopiště a další památky ale zejména jsem s nimi poznala spoustu nových malebných zákoutí v okolí Prahy.

Velkým zážitkem bylo setkání čtyř genrací našich pesanů - Bony, Iris, Arwen a Bayla.

Bony, Iris, Arwen, Bayla

 
duben 2013

Amálie my Dodmiracle startovala na WT ve třídě E s vynikajícím výsledkem 91/100 - Výborný a získala Volbu rozhodčích. Amálko a Kamilo moc gratulujeme! Více o ní na jejích stránkách - www.temnablata.cz

Naše holky cvičily před sezonou loveckých zkoušek, pár fotogriafí najdete ZDE a ZDE.

Arwen my Dogmiracle se zůčastnila dvou výstav:
La Nationale Lémanique, Montricher, Offene Klasse "vorzüglich"
La familiale-Puppy & Veteran show, Montricher, Offene Klasse "vorzüglich" 2"

Dcera Arwen Puzzledream Be Happy Beautiful Bayla vyhrála na dvou výstavách svou třídu a získala ocenění:
La familiale-Puppy & Veteran show, Montricher, Puppy class "vielversprechend 1"
La Nationale Lémanique, Montricher, Puppy class "vielversprechend 1"
Arwen i Bayle moc gratulujeme k skvělým výsledkům!

archivní foto Amálky Aura Aura
Iriska Aura a Iriska Aura

 
březen 2013

V březnu jsme vyjeli s Aurinkou, Iriskou a s Amálkou na mezinárodní výstavu psů do polského města Zielona Góra. Výlet jsme si se Štepánem a Kamilou užili a holky si odnesly následující ohodnocení:
Aura my DogMiracle V2
Iris z Ročkova V4
Amálie my Dogmiracle V

Aura my Dogmiracle Iris z Ročkova Amálie my Dogmiracle

Další důležitou akcí v tomto měsíci byla naše účast na WT v Rakovníku. Aura získala ve třídě L velmi dobře - 63/80, 7. místo. Amálka získala ve třídě E 72/80 - Výborný 3.


 
únor 2013

V lednu jsem skončila s aktualizacemi, takže to vezmeme pěkně popořadě.
V únoru jsme po vánoční pauze zajeli na tréning Martina Incédiho, počasí bylo mrazivé, pěkně jsme tam zmrzli ale na fotkách to vypadá kouzelně.Nebo, ne? Kouknete se sami ZDE.

Atrie my Dogmiracle Watergreen Joker Aldamity With or Without You

 
29.01.2014

Po strašně dlouhé době zdravíme všechny naše příznivce, omlouváme se že jsme neaktulizovali web, což ale neznamená že jsme zaháleli. Za ten skoro rok se toho událo opravdu hodně, pár skvělých věcí co se nám podařily, nebo našim odchovanečkům Vám přiblížíme v této i v následujících aktualizacích.
Všechni naši odchovanečci se mají skvěle, jsou rozmazlováni milujícími páníčky, kteří co jim na očíčkách vidí, to udělají.

 

06.01.2013

Štěňátka naší Arwen vyrostla do nejkrásnějšího období, do období medvídků. Za chvilinku půjdou dělat radost novým majitelům a mi jim přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Všem se daří dobře, Arwen se o malé dobře stará, hraje si s nimi a občas jí v dovádění se štěňátky zastoupí i teta Eleen. Helena a Thomas jim vyrobili spoustu hraček podporující jejich socializaci, jaké? Navštivte jejich web, kde uvidíte všechny podrobnosti ZDE, FB. Deníček štěňátek najdete ZDE.


 
05.01.2013

Dnes Apple zazářila a na Národní výstavě v Brně dostala ocenění V2 s titulem res.CAC! Apple a její majitelce Darině, moc gratulujeme a držíme palce na další akce!


 
01.01.2013

I když mi to tak nepřijde (možná i proto, že se minulý rok stalo tolik věcí, ať už špatných nebo dobrých...), uteklo to jako voda a vy, naše zlatíčka, máte další narozeniny! Věřte, že pro nás budete navždy "našimi" štěňátky, kterým se budeme snažit pomoci…
Zlatíčka naše, z celého srdce vám přejeme krásné druhé narozeniny, hodně zdraví, štěstí a lásky. Všichni máte dobré páníčky, tak se koukejte snažit, jim dělat radost a moc je nezlobit, i když víme, že to bez zlobení není taková legrace :).

máma Iris
psí zábava nikdy nekončí
pozor běžííím dummík je supr zábava :) počkejte na mě!